نیکان رایان

تعمیرات و بازیابی اطلاعات 

تلفن دفتر مرکزی

021-88898929

آدرس دفتر مرکزی

تهران, کریم خان, حافظ نبش علی ولدی پلاک 424 طبقه 2 واحد 4

ریکاوری اطلاعات انواع دوربین حرفه ایی

دسته بندی پروژه ها

تهران خیابان حافظ پلاک 424 طبقه 2 واحد 4

info@recoveryhdd.net

02188898929 - 09379322632

شنبه تا چهار شنبه 10 تا 16

ریکاوری اطلاعات انواع دوربین حرفه ایی

مشخصات پروژه

مجری : شرکت ایمن نگار نیکان رایان 

مسئول پروژه : مهندس آریا درویش

پروژه اجرایی : ریکاوری اطلاعات انواع دوربین حرفه ایی 

مدت زمان : 7 روز کاری 

هزینه : نرخ اتحادیه 

اگر اتفاقاتی از این دسته برای حافظه این دوربین های پرکاربرد بیافتد بدون آنکه هر تغییری روی آن انجام دهید زیرا هر اقدامی که انجام دهید درصد ریکاوری اطلاعات دوربین حرفه ایی را کمتر میکند و شما نیاز به یک مرکز ریکاوری قابل اعتماد دارید که اطلاعات شما را بازگردانند.

این دوربین ها بدلیل کیفیت و حجم بالای عکسها نسبت به سایر دوربین ها باید با سیستم های خاصی ریکاوری بشوند که نیاز به مهارت خاصی دارند که کارشناسان ما این آموزش ها را فراگیر شدند و همینطور نباید از هر نرم افزار معمولی استفاده کرد زیرا با نرم افزارهای معمولی امکان آسیب دیدن اطلاعات شما هست.

دوربین فیلمبرداری و عکاسی 

دوربین فیلمبرداری و عکاسی به زبان ساده، یک نوع دوربین ثبت تصویر است که با سرعت بسیار تعداد زیادی از تصاویر را بر روی فیلم یا سنسور تصویر ثبت می کند. در واقع دوربین های عکاسی هر بار تنها یک عکس را ثبت می کنند ولی دوربین های فیلمبرداری یک سری از تصاویر را ثبت می کنند که هر یک از آن تصاویر، فریم خود را دارد. این عمل با یک مکانیزم اینترمدیت امکان پذیر است. سپس تصاویر در فیلم پروژکتور با یک سرعت مشخص که سرعت فریم نامیده می شود، نمایش داده می شوند. در سرعت مشخصی از فریم ریت، مغز و چشم انسان دو تصویر مجزا را به هم آمیخته و تصور متحرک بودن تصایر به ذهن انسان خطور می کند. شاید جالب باشد که بدانید اولین مخترع دوربین فیلمبرداری، توماس ادیسون مخترع آمریکایی بوده است.

بازیابی اطلاعات حذف شده دوربین توسط افراد غیر ماهر

پس از حذف اطلاعات به هر دلیلی که باشد، بازیابی اطلاعات دوربین فیلمبرداری اهمیت می یابد. مطمئنا شما هم با نرم افزارهای مختلفی که جهت ریکاوری اطلاعات دوربین فیلمبرداری ارائه می شود، مواجه شده اید ولی چنانچه اطلاعات از دست رفته دوربین های فیلمبرداری توسط متخصصین این کار انجام نگیرد، ممکن است اطلاعات دچار ایراداتی گردد. از جمله ایرادات احتمالی بازیابی اطلاعات حذف شده دوربین توسط افراد غیر ماهر و هر نرم افزاری عبارتند از :

– ویدئو اجرا می شود ولی بر روی تصویر نخست، ثابت می ماند.

– ویدئو اجرا می شود ولی پس از چند لحظه، تصویر ثابت می شود و بی حرکت باقی ماند.

– فیلم های بازیابی شده، بسیار کمتر از آن چیزی است که قبلا بر روی دوربین ذخیره شده است.

– فیلم ها تکه تکه و چند ثانیه ای می شوند.

– فیلم ریکاوری شده صدا ندارد.

– فیلم بسیار کند و با پرش اجرا می شود.

بنابراین سپردن این کار به یک مرکز تخصصی جهت بازگردانی صحیح و کامل اطلاعات پاک شده از اهمیت بسیاری برخوردار است و خطر از بین رفتن کلی اطلاعات و غیر قابل بازگشت شدن آن با انجام بازیابی اطلاعات دوربین فیلم برداری توسط یک فرد غیرمتخصص دور از انتظار نیست.